tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Siatkówka w Białaczowie

 Uczestnicy turnieju siatkarskiego


W minioną sobotę w hali sportowej w Białaczowie odbył się turniej piłki siatkowej młodzieżowych drużyn mieszanych dziewcząt i chłopców. Zawody zorganizował Ludowy Klub Sportowy w nieformalnym partnerstwie ze Stowarzyszeniem Promocji i Rozwoju Gminy Białaczów w ramach realizowanego projektu pn. „Gra do jednej bramki – budowanie lokalnego partnerstwa na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu w gminie Białaczów” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn z klas gimnazjalnych z terenu gminy. Po zaciętej rywalizacji laur zwycięzcy przypadł drużynie klasy IIIa białaczowskiego gimnazjum. Drugie miejsce zajęła drużyna klasy IIIb. Miejsce na podium wywalczyła sobie również drużyna z klasy IIIc.
Opiekę nad prawidłowym przebiegiem turnieju sprawowały nauczycielki gimnazjum Magdalena Szołowska i Sylwia Wereszka. Za organizację rozgrywek i sędziowanie odpowiedzialny był Ireneusz Wilk. Ze strony stowarzyszenia pomoc w organizację imprezy wniosła wiceprezes Ewa Raczyńska oraz Piotr Jachowicz – opiekun hali.
Wszystkie osoby, które przyczyniły się do organizacji i czuwały nad prawidłowym przebiegiem turnieju działały w charakterze wolontariuszy. Zwycięzcom turnieju nagrody wręczał prezes LKS–u Białaczów Andrzej Martyka.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »