tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Finanse

 Są pieniądze na kanalizację

 


Minister środowiska ogłosił kolejny nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji kanalizacyjnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. W konkursie rozdysponowanych zostanie 150 mln euro z Funduszu Spójności.
O dotacje mogą się ubiegać jednostki samorządu terytorialnego lub ich związki, a także podmioty świadczące usługi wodno?ściekowe w ramach realizacji obowiązków własnych gmin. Dofinansowanie przyznawane będzie na budowę lub modernizację oczyszczalni ścieków komunalnych oraz na budowę lub modernizację systemów kanalizacji zbiorczej. Przeznaczone na dotacje w tym konkursie środki ? 150 mln euro ? zostaną podzielone: 75 mln euro zostanie rozdysponowane na projekty planowane do realizacji przez jeden podmiot w aglomeracjach 10?15 tys. RLM, a druga część na projekty realizowane w aglomeracjach pow. 15 tys. RLM.
Wnioski można składać od 21 października do 31 grudnia br. Ostateczny termin składania wniosków o dofinansowanie upływa 31 grudnia br. o godz. 15.00. W przypadku projektów o wartości powyżej 25 mln euro należy je kierować do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Te dotyczące projektów o niższej wartości przyjmować będzie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej: www.mos.gov.pl/pois oraz www.wfosigw.lodz.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »