tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Sławno gościnnością słynie

 
W dniach od 24 do 26 lutego na terenie nowo powstałego Centrum Konferencyjno?Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyły się najważniejsze targi turystyczne w regionie, XIX Targi Regiony Turystyczne ? Na styku kultur 2013


Swoją ofertę zaprezentowało ponad 120 wystawców z Polski i zagranicy. Jak co roku wśród wystawców znaleźć można było instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria, ośrodki spa, obiekty turystyczne i noclegowe, a także bogatą ofertę agroturystyki i turystyki wiejskiej.
Regionem partnerskim ?Na styku kultur 2013? było Sądeckie, które podczas targów przybliżyło swoje atrakcje turystyczne, lokalne kulinaria, rękodzieło i regionalny folklor.
Na stoisku zorganizowanym przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego, gmina Sławno wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich z Gawron przygotowała tradycyjne regionalne potrawy.
Stoisko przyciągało uwagę wielu zwiedzających dzięki kolorowym strojom opoczyńskim oraz zapachom staropolskiej kuchni Na stoisku można było degustować m.in.: pierogi, kapustę z grochem, naleśniki, różnego rodzaju wędliny oraz ciasta.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (816) z dnia 1 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »