tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Sławno dominowało w Tarnowie

 
Kolarstwo górskie

W niedzielę, 22 maja ekipa Ludowego Klubu Kolarskiego LUKS Sławno wystartowała w drugiej edycji Pucharu Tarnowa. Podopieczni Przemysława Gierczaka zwyciężyli w wyścigach czterech kategorii wiekowych, a ponadto zajęli jeszcze trzy miejsca na podium.
Bardzo dobrze spisała się startująca w młodziczkach Emilia Jędrzejczyk, która odniosła zdecydowane zwycięstwo prowadząc od startu do mety. W wyścigu młodzików kolejne zwycięstwo odniósł Marceli Bogusławski. Na piątym miejscu finiszował Tomasz Budziński a na siódmym jego brat Marcin. Z powodu defektu roweru z wyścigu wycofał się Piotr Stępień.
W rywalizacji juniorów młodszych drugie miejsce wywalczył Kamil Wróbel a siódme Szymon Wiktorowicz. Dwa miejsca na podium zdobyły juniorki ze Sławna. Zwyciężyła Marta Turoboś przed swoją klubową koleżanką Marią Ziółkowską. Podobnie było w wyścigu juniorów. Pierwszy na mecie zameldował się Szymon Białas, a jako drugi finiszował Mateusz Laszczyk. Z powodu defektu roweru z wyścigu wycofał się Maksymilian Jędrzejczyk, który prowadził na trasie z przewagą około 20 sekund nad klubowymi kolegami.
W najbliższą sobotę juniorzy młodsi oraz Marta i Szymon wystartują w Pucharze Polski i eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ostrzycach koło Kartuz. W niedzielę cała ekipa wystartuje w pierwszej edycji Plus Grand Prix MTB w Nałęczowie.

Na trasie Szymon Białas (nr 124) i Mateusz Laszczyk (nr 125)

Emilia Jędrzejczyk prowadziła od startu do mety


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (724) z dnia 27 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »