tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Rusza klasa okręgowa

 
Piłka nożna

W świąteczną środę, 15 sierpnia rozpoczynają się rozgrywki piotrkowskiej klasy okręgowej seniorów sezonu 2012/2013. Rywalizację w okręgówce śledzić będzie wielu kibiców z naszego rejonu, ponieważ do walki o ligowe punkty przystąpią trzy drużyny z powiatu opoczyńskiego: KS Poświętne, LKS Ceramika Opoczno i MGKS Gerlach Drzewica.
Mogły być cztery, ale Leśnik Sitowa, który wywalczył awans z klasy A, wycofał się z ligi. Powodem są problemy finansowe i organizacyjne klubu. Miejsce Leśnika zajęła Kawaleria Tomaszów Mazowiecki.
Prezentujemy terminarz spotkań naszych drużyn w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013.

1. kolejka
15 sierpnia
17.00 Gerlach ? Świt Kamieńsk
17.30 Ceramika ? LKS Mierzyn
18.00 LUKS Gomunice ? Poświętne

2. kolejka
18 sierpnia
17.30 Poświętne ? Astoria Szczerców
17.00 Szczerbiec ? Ceramika
17.00 LKS Lubochnia ? Gerlach

3. kolejka
26 sierpnia, 17.00 Gerlach ? Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
25 sierpnia, 17.30 Ceramika ? Świt Kamieńsk
25 sierpnia, 17.00 Polonia Piotrków Trybunalski ? Poświętne

4. kolejka
29 sierpnia
17.30 Grabka Grabica ? Poświętne
17.30 LKS Lubochnia ? Ceramika
17.30 Wola Krzysztoporska ? Gerlach

5. kolejka
2 września, 16.00 Gerlach ? Grabka Grabica
1 września, 17.00 Ceramika ? Kawaleria
2 września, 17.00 Poświętne ? GUKS Gorzkowice

6. kolejka
8 września, 17.00 LKS Mierzyn ? Poświętne
8 września, 17.00 LKS Wola Krzysztoporska ? Ceramika
9 września, 16.00 Gerlach ? LKS Czarnocin

7. kolejka
15 września, 17.00 Ceramika ? Gerlach
16 września, 17.00 Poświętne ? Szczerbiec Wolbórz

8. kolejka
22 września, 16.30 Świt Kamieńsk ? Poświętne
23 września, 16.00 Gerlach ? Zjednoczeni Bełchatów
22 września, 16.00 LKS Czarnocin ? Ceramika

9. kolejka
29 września
16.00 Ceramika ? Grabka Grabica
16.00 LUKS Gomunice ? Gerlach
16.00 Poświętne ? LKS Lubochnia

10. kolejka
7 października, 15.00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki ? Poświętne
7 października, 15.00 Gerlach ? Astoria Szczerców
6 października, 16.00 Ceramika ? Zjednoczeni Bełchatów

11. kolejka
13 października
15.00 LUKS Gomunice ? Ceramika
15.30 Polonia Piotrków Trybunalski ? Gerlach
15.30 Poświętne ? LKS Wola Krzysztoporska

12. kolejka
21 października, 15.00 Gerlach ? Poświętne
20 października, 15.00 Ceramika ? Astoria Szczerców

13. kolejka
27 października, 15.00 Polonia Piotrków Trybunalski ? Ceramika
28 października, 14.00 Poświętne ? LKS Czarnocin
27 października, 14.00 GUKS Gorzkowice ? Gerlach

14. kolejka
4 listopada, 14.00 Gerlach ? LKS Mierzyn
3 listopada, 14.00 Ceramika ? Poświętne

15. kolejka
11 listopada, 13.00 Poświętne ? Zjednoczeni Bełchatów
10 listopada, 13.00 GUKS Gorzkowice ? Ceramika
10 listopada, 13.00 Szczerbiec Wolbórz ? Gerlach


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (787) z dnia 10 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »