tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

 
Parada motocyklistów, koncerty oraz pokaz kaskaderski w wykonaniu grupy Moto Circus ? to tylko niektóre z atrakcji przygotowane naRośnie nowe pokolenie motocyklistów


W niedzielę, 28 kwietnia już po raz piąty odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego, którego głównymi organizatorami byli członkowie opoczyńskiego Stowarzyszenia Miłośników Motocykli "Strider", a współorganizatorem gmina Opoczno.
Imprezę, rozpoczęła msza w intencji motocyklistów i ich rodzin w kolegiacie pw. św. Bartłomieja, którą odprawił miłośnik motocykli, ks. Sylwester Jończyk. Po mszy można było obejrzeć impnujący pokaz kaskaderski w wykonaniu grupy Moto Circus. Potem zmotoryzowani ruszyli ulicami miasta, prezentując się mieszkańcom. Jak mówią organizatorzy, na rozpoczęcie sezonu do miasta przyjechali miłośnicy motocykli z całej Polski, m.in. Łodzi, Skarżyska?Kamiennej, Warszawy, Końskich, Tomaszowa Mazowieckiego, a także z województwa zachodnio?pomorskiego. W sumie w paradzie ulicami przejechało około pięciuset motocyklistów. Jak widać otwarcie sezonu motocyklowego w Opocznie cieszy się dużym uznaniem wśród miłośników jednośladów oraz sympatyków motoryzacji także mimo niezbyt sprzyjającej pogody.
Tradycyjnie mieszkańcy mogli obejrzeć z bliska zjawiskowe maszyny, których w mieście na co dzień raczej nie widać. Za pozwoleniem właścicieli motorów, można było robić sobie pamiątkowe fotografie. Była także okazja jazdy testowej motocyklami. Dla dzieci zorganizowano jazdy quadem. Właściciele motocykli mogli skorzystać z bezpłatnego serwisu kasków. Na scenie letniej można było posłuchać lokalnych zespołów, Flush, Peace Maker, Lustro. Gwiazdą tegorocznego zlotu był zespól z Katowic "Ścigani".


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (825) z dnia 3 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »