tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Rozdano nagrody

 

Kampania „Zachowaj trzeźwy umysł” jest realizowana od 2002 roku. Każdego roku podczas trwania kampanii odbywają się liczne konkursy edukacyjne, plastyczne, literackie oraz turnieje sportowe. Od kilku lat bardzo chętnie biorą w nich udział uczniowie ze szkół naszej gminy.
Właśnie zakończył się pierwszy etap kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” w ramach którego odbyło się pięć konkursów indywidualnych: „Życzę sobie” (konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych), „Życzę Tobie” (konkurs plastyczny dla gimnazjalistów), „Dwa kółka” (konkurs dla uczniów szkół podstawowych), „Na dwóch kółkach” (konkurs dla gimnazjalistów), „Szukamy młodych mistrzów” (konkurs dla gimnazjalistów).
Wśród laureatów prac nadesłanych do biura kampanii, znaleźli się uczniowie z ZSS nr 1: Iga Grabska i Sylwia Skiba z gimnazjum, Patrycja Dubis, Maksymilian Jóźwik i Magdalena Jurek z SP. Kolejni laureaci to uczniowie z SP nr 2: Łukasz Wróbel, Patryk Chrustowicz i Patrycja Dąbrowska. Wśród nagrodzonych znaleźli się także przedstawiciele SP w Bielowicach Aleksandra Wijata i Jakub Wijata oraz z ZS w Ogonowicach Dawid Stańczyk, uczeń gimnazjum i Klaudia Bugalska z SP. Nagrody otrzymali także: Joanna Madej z SP w Januszewicach, Bartłomiej Róg z SP w Libiszowie, Joanna Mroczek z ZS w Mroczkowie Gościnnym, Aleksandra Orłowska z Gimnazjum w Bukowcu Opoczyńskim oraz Weronika Głąbińska z SP w Kraśnicy.
Za udział w kampanii certyfikatem wyróżniono także 16 szkół prowadzonych przez gminę Opoczno.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (692) z dnia 15 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »