tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Rodzinnie w Sielcu

 


5 czerwca w SP w Sielcu odbył się otwarty dzień integracyjny ? Dzień Rodziny. Na wstępie dyrektorka Marzena Karolak powitała zaproszonych gości: rodziców, sołtysów: Sielca, Janowa Karwickiego, Adamowa, Karwic, Stużna, Stużna Kolonii, przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Adamowa i Karwic oraz uczniów i grono pedagogiczne. Imprezę rozpoczęła akademia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Dzieci za wychowanie, miłość i życiową mądrość podziękowały rodzicom wierszami, piosenkami oraz własnoręcznie wykonanymi laurkami. Po akademii wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie przebiegała dalsza część uroczystości: ? słodki poczęstunek? kawa, herbata, napoje i ciasto oraz rozgrywki sportowe, w których uczestniczyli rodzice, uczniowie i nauczyciele.
Rozegrano mecz piłki nożnej: chłopcy ? ojcowie, mecz piłki siatkowej dziewczęta ? mamy oraz konkurencje indywidualne i drużynowe. Największe emocje wzbudziły: wyścigi w workach, przeciąganie liny i sztafeta. Zarówno rodzice i uczniowie z wielkim zaangażowaniem rywalizowali ze sobą. Po wyczerpujących konkurencjach uczestnicy z wielkim apetytem konsumowali kiełbaski i kaszankę z grilla, przygotowane przez przedstawicieli Rady Rodziców. Na zakończenie dnia odbyła się wspólna dyskoteka. Panowała wesoła i miła atmosfera, której dopełnieniem była słoneczna pogoda. Wszyscy byli zadowoleni z imprezy. Mamy nadzieję, iż Dzień Rodziny wpisze się na stałe w kalendarz uroczystości naszej szkoły.
Akademię przygotowały Bożena Dera i Elżbieta Jarzyńska. Nad rozgrywkami sportowymi czuwali Beata Białek i Grzegorz Wołąkiewicz, których wspomagali pozostali nauczyciele.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (727) z dnia 17 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »