tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Rodzinna siatkówka w Szadkowicach

 
W piątek, 6 grudnia w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach odbył się Mikołajkowy Turniej Rodzinnych Trójek Siatkarskich o puchar wójta gminy Sławno. Organizatorami zawodów byli dyrektorka gimnazjum, Elżbieta Białecka oraz UKS KaziukCzołowe drużyny siatkarskiego turnieju w SzadkowicachPomysł na tego typu imprezę był w pełni trafiony, bowiem w turnieju uczestniczyło aż trzynaście trzyosobowych drużyn, w skład których wchodzili mieszkańcy gminy Sławno. Zawodnikom kibicowały całe rodziny i przyjaciele, w sumie około 70 osób.
Turniej rozegrano systemem pucharowym do dwóch przegranych. Odbyły się 23 mecze. Trwającym do późnych godzin nocnych zmaganiom towarzyszyła przyjazna, osłodzona pysznymi ciastami atmosfera.
Zwycięzcą tunieju została rodzina Zawadów z Kamienia, reprezentowana przez tatę Stanisława i dwóch synów, Sebastiana i Mikołaja. Drugie miejsce zajęła rodzina Chmalów z Trojanowa. W skład drużyny wchodzili trzej bracia ? Robert, Waldemar i Sylwester, których mocno dopingował tata. Trzecie miejsce wywalczyła rodzina Mikołajczyków z Kozenina, w składzie: Krzysztof, Aleksandra i Cezary. Na czwartym miejscu uplasowała się rodzina Antosiaków z Kamilówki: Cezary, Sławomir, Damian i zawodniczka rezerwowa Agata.
Ceremonii wręczenia pucharów, nagród i dyplomów przewodniczyli wójt Tadeusz Wojciechowski oraz dyrektorka szkoły Elżbieta Białecka. Dyplom i nagrody otrzymał każdy uczestnik turnieju.
Nad całością czuwały pomysłodawczynie turnieju, nauczycielki wf. Justyna Cichańska i Małgorzata Woźniak. Oprawę sędziowską stanowili Tomasz Szymczyk i Łukasz Piasecki wraz z sędziami pomocniczymi: Tomaszem Biskupem, Mateuszem Łakomskim, Krystianem Śliwką, Bartłomiejem Piaseckim i Natalią Wójciak.
Sportowa, rodzinna impreza po raz kolejny potwierdziła wielką potrzebę integracji. Wiele rodzin wspólnie spędziło czas w aktywny sposób, a taka właśnie była idea turnieju.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (857) z dnia 13 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »