tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Remontów dróg ciąg dalszy

 

Jeszcze w tym roku wyremontowane zostaną kolejne trzy odcinki dróg gminnych. Przetarg na wykonanie tych dość niewielkich zadań jest rozstrzygnięty.
Pierwsza inwestycja to remont fragmentu ul. Stawowej przy osiedlu domów dwurodzinnych. Zakres rzeczowy obejmuje poszerzenie jezdni o metr – z 3 do 4 m – na długości 72 m. Na tym odcinku zostanie ułożona warstwa ścieralna z asfaltu betonowego. W planach jest także modernizacja studni chłonnej i jezdni wokół niej, budowa progu zwalniającego z kostki brukowej oraz chodnika przejazdowego. Zadanie o wartości 35.802 zł wykona Przedsiębiorstwo Robót Drogowo–Mostowych z Opoczna.
Drugim przedsięwzięciem jest remont fragmentu drogi gminnej biegnącej przez Żardki. Warstwa ścieralna z asfaltowych mieszanek mineralno–bitumicznych zostanie ułożona na powierzchni 210 m2. Drogowcy odtworzą rów i wykonają plantowanie pobocza. Zadanie również zrealizuje opoczyńskie PRDM, które zaproponowało najniższą cenę – 24.262 zł.
I wreszcie trzecia inwestycja. Jest nią remont parkingu przy ul. Braci Kobylańskich. W zakresie prac znalazły się roboty rozbiórkowe, ustawienie krawężników, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej, wymiana studni z kregów betonowych i czyszczenie kanału deszczowego o długości 100 m. W tym przypadku najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Dobrobud Wiesława Dobrodzieja z Żardek. Zadanie zrealizuje za 90.452 zł.
Termin wykonania remontów ustalono na 10 listopada.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (692) z dnia 15 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »