tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Przyjedzie mobilna kuchnia

 
Program edukacyjny ?Jedz smacznie i zdrowo?Taki pojazd zaparkuje obok gimnazjum


W najbliższy piątek, 13 maja na parkingu przy Gimnazjum im. Jana Pawła II odbędą się warsztaty żywieniowe dla młodzieży. Zajęcia zostaną przeprowadzone w trucku z mobilną kuchnią. Jego przyjazd do Drzewicy to efekt sukcesu szkoły w programie edukacyjnym dla gimnazjalistów ?Jedz smacznie i zdrowo?.
Jak już pisaliśmy, ogólnopolska akcja organizowana przez Federację Polskich Banków Żywności i markę Winiary ma na celu przypomnienie uczniom zasad prawidłowego i smacznego odżywiania oraz zachęcenie do podejmowania prób samodzielnego gotowania. Jej misją jest również uwrażliwienie młodzieży na tak ważne problemy społeczne jak marnowanie żywności i niedożywienie.
Drzewickie gimnazjum przyłączyło się do projektu za sprawą nauczycielki zajęć technicznych Anny Pomykały. W konkursie filmowym, który jest jednym z elementów programu, zostało wyróżnione. Nagrodą są właśnie warsztaty w mobilnej kuchni.
Wyróżniona młodzież weźmie udział w lekcji prowadzonej przez specjalistkę ds. żywienia oraz kucharza. Początek zajęć zaplanowano na godz. 9.00.
Dodajmy, że w ramach ?Road Show Truck? do końca roku szkolnego 2010/2011 tir odwiedzi pięćdziesiąt szkół w niemal wszystkich województwach. Do Drzewicy przyjedzie z Piotrkowa Trybunalskiego, a po zakończeniu wizyty uda się do Gimnazjum w Pyskowicach na Górnym Śląsku.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (722) z dnia 13 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »