tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Przygotowania do festiwalu rozpoczęte

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" organizują III Gminny Festiwal Kultury, Nauki i Talentów "Drzewica 2015". Impreza odbędzie się 20 marca, tym razem pod hasłem "Szkoła ? człowiek ? tradycja".
Celem festiwalu jest: promocja wiedzy na temat patronów lub postaci w istotny sposób związanych z placówkami oświatowymi gminy i miasta, prezentacja drzewickich placówek oświatowych oraz popularyzacja kultury, nauki i talentów dzieci i młodzieży.
Zgodnie z regulaminem, placówka oświatowa uczestnicząca w festiwalu wystawia reprezentację liczącą do 20 osób i przygotowuje się do udziału w dwóch częściach imprezy ? wizualnej (statycznej), obejmującej ekspozycję festiwalową, a także artystyczno?estradowej (dynamicznej). Jednocześnie wyznacza od 2 do 4 osób odpowiedzialnych za stoisko wystawowe o powierzchni 2x2 m. Ekspozycja powinna być poświęcona życiu i działalności patrona lub postaci w szczególny sposób związanej z placówką. Jeśli chodzi o występ artystyczny, nie powinien on przekroczyć 10 minut.
Placówki rywalizują (bez podziału na kategorie wiekowe) o zdobycie nagrody Grand Prix. Oceny części wizualnej oraz artystyczno?estradowej dokona jury składające się z co najmniej pięciu osób powołanych przez organizatorów.
Nagrodę otrzyma placówka z największą ilością punktów. W przypadku takiej samej liczby punktów, zdobytej przez więcej niż jeden podmiot, o przyznaniu nagrody zadecyduje losowanie. Organizatorzy nie przewidują nagród indywidualnych dla reprezentantów poszczególnych szkół bądź przedszkoli.
Zgłoszenia festiwalowe przyjmowane są do 30 stycznia. Szczegółowych informacji udzielają Anna Reszka (tel. 48 375 60 89) oraz Dominik Niemirski, (tel. 512 275 250). Regulamin, harmonogram działań i druk zgłoszenia na stronie www.dcw-od.cba.pl.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (915) z dnia 30 Stycznia 2015r.
W dziale Drzewica dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »