tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Żagielfinanse oferuje:
Pożyczki BANKOWE ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Przedszkolaki w bibliotece

 


27 marca siedzibę oddziału dla dzieci PiMBP odwiedziła grupa 3?4?latków z Prywatnego Przedszkola Kubusia Puchatka przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie.
Dzieci wraz w wychowawczyniami: Magdaleną Białas, Anną Kaniewską i Magdaleną Morską przybyły do biblioteki na cykliczne zajęcia organizowane przez oddział dla dzieci ? ?Porozmawiajmy o uczuciach?. Maluchy wysłuchały audiobooka ?Trzy słowa? na podstawie ?Opowiastek familijnych? Beaty Andrzejczuk. Celem zajęć było wdrażanie kultury języka poprzez utrwalanie zwrotów grzecznościowych oraz kształtowanie pozytywnych wzorców moralnych. Cykl ?Porozmawiajmy o uczuciach? to zajęcia dla grup przedszkolnych oraz klas zerowych mające na celu wzbudzanie i utrwalanie w dzieciach pozytywnych zachowań takich jak miłość, przyjaźń, współczucie, pomoc innym itp.
Zajęcia prowadzone przez bibliotekarki ? Marię Wijatę i Iwoną Chróstowską cieszą się dużym zainteresowaniem i popularnością wśród dzieci. Prywatne Przedszkole Kubusia Puchatka już od kilku miesięcy współpracuje z oddziałem dla dzieci PiMBP w Opocznie. Regularne wizyty w bibliotece pomagają wzbudzić w dzieciach zainteresowanie książką i biblioteką.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (768) z dnia 30 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »