tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Przebudowa za ponad pół miliona

 
Znamy wykonawcę remontu boiska Ludowego Klubu Sportowego RadziceRysunek techniczny przebudowy boiska LKS RadziceZakończyła się procedura przetargowa mająca na celu wyłonienie firmy, która wykona przebudowę boiska w Radzicach. Do gminy napłynęło siedem ofert. Najkorzystniejszą, czyli najtańszą złożył opoczyński ?Best? i to on został zwycięzcą przetargu. Inwestycję zrealizuje za 531 tys. zł brutto. Dodajmy, że najwyższa cena wynosiła 725.281,34 zł.
?Best? ma do wykonania szereg zadań: podziemny drenaż, wyrównanie płyty boiska i posianie trawy, montaż dwóch piłkochwytów, wymianę bramek z odciągami, zamontowanie pięciu stacjonarnych trybun z siedziskami plastikowymi z oparciem (o pojemności 51 osób każda) a także boksów dla trenerów oraz zawodników rezerwowych gospodarzy i gości, ogrodzenie płyty boiska, utwardzenie placu poprzez ułożenie kostki brukowej oraz demontaż istniejącego ogrodzenia stadionu oraz montaż nowego z siatki.
Opocznianie już przygotowują się do rozpoczęcia robót. Całą inwestycję powinni zrealizować do 28 września.
Projekt jest współfinansowany ze środków UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013, osi 3 ?Jakość życia na obszarach wiejskich i różnicowanie gospodarki wiejskiej?, działania ?Odnowa i rozwój wsi?.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 20 (775) z dnia 18 Maja 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »