tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Pozyskaj na zabytki

 

Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi ogłosił konkurs na dotacje związane z wykonaniem prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków województwa łódzkiego. Może się o nie ubiegać każdy, kto jest właścicielem zabytku albo ma do niego ograniczone prawo rzeczowe. Zainteresowane osoby mogą składać aplikacje do 26 kwietnia.
Na dofinansowanie prac konserwatorskich i restauratorskich przy zabytkach Sejmik Województwa Łódzkiego przeznaczył 2 miliony złotych. W środę, 14 kwietnia o godz. 12.00 w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi (al. Piłsudskiego 8) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące konkursu. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na spotkanie informacyjne dostępne są na stronie: www.lodzkie.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 42 291 98 27.
W ubiegłym roku marszałek województwa łódzkiego przekazał na renowację zabytkowych obiektów pół miliona złotych. Dofinansowanych zostało sześć wniosków, m.in. Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi (143 tys. zł) i Rzymskokatolicka Parafia św. Mateusza w Pabianicach (100 tys. zł).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (665) z dnia 9 Kwietnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »