tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Ciekawostki

 Poznaj pana po kąpielówkach

 
Wróżba na lato


Jednym z wielu sposobów poznania charakteru interesującego nas męższczyzny. W jakimś stopniu mówi o nim kolor jej kostiumu plażowego lub kąpielówek. Lipiec z pewnością jeszcze wiele razy da nam okazję do letnich podrywów. Zanim jednak, drogie panie, przystąpicie do akcji, zapoznajcie się z charakterystyką wybranka wynikającą z jego ulubionego koloru spodenek. (Jeśli będą wzorzyste, należy wybrać dominujący kolor).

Czerwone ? to człowiek o silnym charakterze, aktywny, lubiący działanie i współzawodnictwo. Lubi wyróżniać się z tłumu, jest odważny i pewny siebie. Źle znosi niepowodzenia. Słaby punkt: łatwo go sprowokować, czasem przestaje nad sobą panować.

Różowe ? mężczyźni rzadko wybierają ten kolor, bo kojarzy się "z kochającymi inaczej". No, ale czasem się to zdarza? Masz wówczas do czynienia z osobnikiem delikatnym, wrażliwym i kochliwym. Szuka w partnerce wsparcia emocjonalnego. Bywa łatwowierny, czasem dziecinny. Chętnie pomaga innym, wzrusza go czyjaś bezradność.

Pomarańczowe ? ten kolor świadczy o dużej energii, sile psychicznej, zdolnościach organizacyjnych i umiejętności planowania. To pedant, nie znosi nieróbstwa, marnowania czasu i nieładu wokół siebie.

Zółte ? ten osobnik jest bardzo kontaktowy, ale bardziej lubi mówić niż słuchać. To egocentryk, ale nie nudziarz. Bystry, otwarty na ludzi, serdeczny. Nie lubi samotności. Zwykle jest duszą towarzystwa.

Zielone ? spokojny samotnik z darem obserwacji ? potrafi czytać w ludzkich duszach. Nie lubi niespodzianek. Ceni swój intelekt. Najważniejsze dla niego sprawy to równowaga wewnętrzna i zdrowie.

Błękitne ? takie nosi zwykle intelektualista o dużej wyobraźni. Jest mało praktyczny, lecz twórczy, Interesuje się sztuką.

Granatowe ? wybrałaś faceta o praktycznym podejściu do życia. Taki potrafi podejmować trudne decyzje i sprawnie kierować zespołem ludzi. Nie znosi, gdy ktoś próbuje nim rządzić i, nieproszony, daje mu rady. Często jest oschły. Bardzo poświęca się pracy i tę ostatnią cechę ceni u innych.

Fioletowe ? człowiek uduchowiony, żyjący w oderwaniu od ziemi, interesujący się religią i filozofią. Szalenie wrażliwy. Trudno zdobyć jego zaufanie. Lubi być duchowym przewodnikiem.

Brązowe ? człowiek solidny i uczciwy, twardo stąpający po ziemi. Nie znosi udawania i pretensjonalności. Lubi pomagać innym, porządkować ich życie. Interesuje go ekologia, ale wyłącznie od strony praktycznej.

Czarne ? oznaczają siłę wewnętrzną, ale i zamknięcie w sobie, niechęć do nawiązywania kontaktów. Niełatwo zgadnąć, co takiemu w duszy gra. Facet jest zdyscyplinowany i w zasadzie samowystarczalny.

Białe ? noszą samotnicy i indywidualiści lubiący zmiany i nieuregulowany tryb życia, szukający wciąż nowych wrażeń, głównie intelektualnych i emocjonalnych.

Szare ? wybierają je osobniki bierne, niezbyt energiczne, smutasy kryjące się w cieniu i niepotrafiące nawiązywać kontaktów. Nie narzucają się innym i rozpaczliwie unikają wszelkich konfliktów.

No i wszystko jasne. Teraz tylko pozostaje wybór odpowiedniej taktyki, by posiadacz odpowiadających Ci charakterem spodenek spojrzał w Twoją stronę i zaczął zastanawiać się, jak Cię zaczepić. Co prawda, pułapka nigdy nie gania za myszą, ale jednak zawsze ma w sobie przynętę. Zatem do dzieła ? może to najlepsza okazja tego lata?
Opr.: jerg


jerg   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (886) z dnia 4 Lipca 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »