tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Poszukiwany właściciel

 
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, oddział w Opocznie, działa na naszym terenie od niedawna, ale są już pierwsze efekty. Przerażające!

9 października dotarła do nas informacja o psie z uciętą łapką leżącym na torach w okolicy Gorzałków – Fijory. Czarny, podpalany, ma ok. 6 lat. Na miejscu zobaczyliśmy makabryczny widok cierpiącego psiaka z kilkudniową, zarobaczoną raną! Ze względu na brak lekarza w naszym mieście w godzinach popołudniowych psa natychmiast przetransportowaliśmy do Piotrkowa Tryb., gdzie dokonano zabiegu trwającego ok. 2 godzin. Ze względu na potrzebę codziennych kontroli lekarskich pies pozostał w schronisku w Piotrkowie, do czasu wyleczenia. Obecnie pies jest w stanie dość poważnym.
Przypominamy naszym Czytelnikom, osobom z wrażliwymi sercami na krzywdę zwierząt, by w razie spotkania takich sytuacji, kontaktowali się pod numerami telefonów: 665 367 045 lub 515 899 599. Apelujemy, by nie dzwonić w sprawach każdego błąkającego się psa, lecz tylko w przypadku znęcania się nad zwierzętami lub innym stanie zagrażającym ich zdrowiu lub życiu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (693) z dnia 21 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »