tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Poradnia wspiera i pomaga (cz. III)

 
Tradycją drzewickiej filii Poradni Psychologiczno?Pedagogicznej w Opocznie stały się ?Letnie spotkania terapeutyczno?ogólnorozwojowe?. Ich uczestnikami są dzieci objęte grupowymi zajęciami wspierającymi rozwój, o których pisałyśmy w poprzednich artykułachPodczas wizyty prezes stowarzyszenia ?Budzimy nadzieje?W tym roku nasi podopieczni mieli okazję poznać zwyczaje i środowisko życia wybranych zwierząt. Specjalnie na tę okazję sami przygotowali słodki poczęstunek dla siebie i zaproszonych gości.
Podczas spotkań dzieci rozwijały swoje umiejętności artystyczne, stosując różnego rodzaju techniki plastyczne. Poczuły także smak rywalizacji w trakcie zajęć ruchowych na świeżym powietrzu.
Ostatni dzień ?Letnich spotkań?? okazał się najatrakcyjniejszy, a to dzięki wizycie Zenobii Michórskiej, prezes stowarzyszenia ?Budzimy nadzieje?. Pani Zenobia obdarowała naszych podopiecznych słodkimi prezentami ufundowanymi przez firmę Ferrero Polska. W imieniu dzieciaków dziękujemy za ten miły gest.
Podobnie jak przed rokiem, również i tym razem frekwencja była wysoka, a uśmiech i radość nieustannie gościły na twarzach dzieci i ich rodziców. Mamy nadzieję, że za rok będzie równie dobrze, a może jeszcze lepiej.

Monika Madej ? psycholog
Alina Minkina ? logopeda


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (790) z dnia 31 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »