tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Ponad pół miliona za remont ulicy Kilińskiego

 
Inwestycje drogowe

Zarząd Dróg Powiatowych rozstrzygnął przetarg na przebudowę drogi powiatowej nr 3110E na ulicy Kilińskiego. Wartość inwestycji przekroczy pół miliona złotych.
Do przetargu stanęły firmy z Piotrkowa Trybunalskiego, Radomia, Gielniowa i Końskich. Jedna oferta nie spełniła formalnych wymogów zamówienia, dlatego została odrzucona.
Zwycięzcą okazało się Przedsiębiorstwo Robót Drogowo?Mostowych w Piotrkowie Trybunalskim, które wykona inwestycję za 532.287,78 zł brutto, przy czym koszty będą pokryte z budżetów powiatu i gminy w stosunku 1:1.
Zadaniem PRDM jest przebudowa drogi na odcinku 1,1 km. Drogowców czeka: * frezowanie istniejącej nawierzchni i wykonanie warstwy wyrównawczej z mas bitumicznych * rozbiórka fragmentu jezdni w ramach dostosowania do budowy krawężnika wraz ze ściekiem przykrawężnikowym * poszerzenie jezdni do 6 m (przekrój uliczny) * wbudowanie krawężników i przełożenie istniejących zjazdów indywidualnych i chodnika jednostronnego o szer. 1,65 m po lewej stronie ulicy * budowa poboczy z tłucznia o szerokości 1 m * wykonanie nawierzchni na skrzyżowaniach z drogami bocznymi, usytuowanymi po lewej stronie ulicy * budowa nowego chodnika o szer. 1,5 m na odcinku ponad 200 m.
Popisanie umowy między inwestorem a wykonawcą odbędzie się 27 września. Na realizację zadania piotrkowianie mają dwa miesiące, a więc przed zimą powinni zdążyć.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »