tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Policyjny mikołaj

 

W piątek, 6 grudnia opoczyńscy policjanci wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowali akcję mikołajkową pod hasłem "Mikołaj na drodze". W tym roku działania skierowano do najmłodszych uczestników ruchu drogowego, którym przypominano zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.
Wyjątkowy patrol, z mikołajem w składzie, wyruszył w teren w piątkowe przedpołudnie. Policjanci z towarzyszącym gościem odwiedzili szkoły w Woli Załężnej, Dzielnej i w Opocznie oraz przedszkola. Mikołaj obdarowywał dzieci słodkościami oraz ufundowanymi przez WORD prezentami ? rozdawał elementy odblaskowe, zeszyty i komiksy. Przy okazji rozmawiał z dziećmi, pytał o zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. W ten sposób najmłodsi utrwalali sobie już zdobytą wiedzę, tak ważną dla ich bezpieczeństwa.
Wizyta mikołajkowego patrolu wzbudziła wśród dzieci wiele radości. Każde ze spotkań przebiegło w serdecznej atmosferze, a najmłodsi zapraszali mikołaja już na przyszły rok.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (857) z dnia 13 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »