tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe tel ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Policyjne mikołajki

 
W piątek i w poniedziałek, 5 i 8 grudnia policjanci z KPP w Opocznie odwiedzali szkoły na terenie powiatu w towarzystwie mikołaja


Wzorem lat ubiegłych opoczyńscy policjanci przygotowali dla dzieci mikołajkową niespodziankę, która niezmiennie niosła ze sobą również przesłania profilaktyczne. Mundurowi, a jeden z nich w roli mikołaja, we współpracy z przedstawicielami piotrkowskiego WORD?u odwiedzali uczniów w szkołach i rozmawiali z nimi na ulicach. Głównym celem spotkań było przypomnienie dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa na drogach oraz uwrażliwienie na różnego rodzaju zagrożenia. A że mikołaj nigdy nie przybywa do dzieci z pustym workiem, nie obyło się i bez upominków. Dzieciaki otrzymywały słodkości oraz odblaskowe gadżety ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.
Policyjny mikołaj (w tej roli sierż. sztab. Krzysztof Walczyk) oraz jego śnieżynka (post. Joanna Bartyzel), a także wicedyrektorka WORD Karolina Kacperczyk i towarzyszący gościom wójt gminy Poświętne, Michał Franas odwiedzili uczniów SP w Dębie. Dzieci wysłuchały pogadanki związanej z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach i obiecały przestrzegać ich na co dzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (910) z dnia 19 Grudnia 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »