tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Podzieliła się wiedzą i wygrała

 

Agnieszka Kopytowska, pedagog szkolny w Zespole Szkół Prywatnych Nagrodę im. J. Gutenberga, przyznawaną nauczycielom ? autorom najlepszych materiałów edukacyjnych. Zajęła drugie miejsce w województwie łódzkim.
Konkurs we wszystkich szesnastu województwach w kraju organizują firmy NFD, Komensky oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Informatyzacji. Jego celem jest podnoszenie jakości pracy nauczyciela, poprzez możliwość dzielenia się swoją wiedzą i osiągnięciami. W ramach konkursu nauczyciele (najwyżej pięciu z jednej szkoły), w okresie od 1 stycznia do 31 marca, przesyłają dowolną ilość swoich materiałów dydaktycznych, metodycznych do Wirtualnej Biblioteki, która je publikuje. Jednocześnie uczestnicy konkursu biorą udział w rankingu, pozycja w którym zależy od sumy ocen poszczególnych autorskich dokumentów opublikowanych w Wirtualnej Bibliotece oraz operacji prowadzonych, wykonanych z dokumentem (np. pobieranie, ocena itp.) przez innych użytkowników biblioteki.
Agnieszka Kopytowska przesłała do Wirtualnej Biblioteki m.in. programy profilaktyczne, rozkład materiałów dla szkoły zaocznej oraz karty pracy dla uczniów. Jej materiały edukacyjne zainteresowały pedagogów z całego kraju, o czym świadczy ilość wejść i pobrań oraz wyrażone na ich temat opinie. Dały one Agnieszce Kopytowskiej drugie miejsce w województwie łódzkim oraz nagrodę w postaci aparatu fotograficznego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (722) z dnia 13 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »