tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Podziękowania z Automobilklubu Polskiego

 

Organizatorzy pierwszej rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych ? IX Rajdu BGC, który zawitał 2 kwietnia do Drzewicy, są pod wrażeniem gościnności i sprawności organizacyjnej drzewiczan. Dał temu wyraz dyrektor Automobilklubu Polskiego Andrzej Palczewski wystosowując do burmistrza Janusza Reszelewskiego list z podziękowaniami. List przekazał 7 maja Marcin Wiśniewski ? komandor rajdu.
? Skala pomocy i sposób jej realizacji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania ? pisze Palczewski. ? Tę opinię na równi z organizatorami z Automobilklubu podzielają uczestnicy rajdu. Dla większości z nich udział w imprezie dostarczył nie tylko emocji związanych z rywalizacją, ale był również okazją do odkrycia terenów Państwa gminy (?). Uroda terenów oraz atrakcyjność infrastruktury, którą oddano do naszej dyspozycji na czas rajdu, były niezwykle istotnymi elementami składającymi się na wysoką ocenę imprezy.
Dyrektor wyraził nadzieję, że to pozytywne wrażenie stanie się doskonałą podstawą do kontynuowania współpracy przy kolejnych imprezach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (722) z dnia 13 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »