Podział punktów w Bukowcu

IV liga

W rozegranym w poniedziałek pojedynku derbowym pomiędzy Woyem Bukowiec Opoczyński a KS–em Paradyż padł remis 2:2. Mecz na stadionie w Bukowcu lepiej rozpoczęli goście, którzy zagrali bardzo skutecznie w pierwszej fazie spotkania. Po 30 minutach prowadzili 2:0 po trafieniach Sebastiana Natkańskiego i Wojciecha Pęczka. W 34 minucie kontaktowego gola zdobył Krzysztof Ciszewski. Pięć minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra wyrównującego gola dla Woya zdobył Bartłomiej Idzikowski.
Woy Bukowiec Opoczyński – KS Paradyż 2:2
Woy wystąpił w składzie: Tomasz Kaczor, Stanisław Starus (’80 Marcin Telus), Bartłomiej Idzikowski, Krzysztof Ciszewski, Sebastian Jura, Łukasz Matyśkiewicz, Łukasz Błotnicki (’58 Adrian Jaciubek), Łukasz Pierzyński (’77 Damian Kwaśniak), Damian Nowicki (’58 Paweł Rek), Dawid Wojciechowski, Marcin Mirecki. Trener Tadeusz Białeta.
KS Paradyż zagrał w składzie: Piotr Turek, Łukasz Sołtys, Maciej Kiljańczyk, Michał Czarczyński, Szymon Waga, Witold Sowała, Sebastian Natkański (’83 Adrian Gaugier), Wojciech Pęczek, Tomasz Kurstak, Robert Spychała, Mariusz Koćmin (’74 Artur Sołtys). Trener Tomasz Fiszer.
Ceramika Opoczno w poniedziałek nie grała.
Kolejne spotkania rozegrano 21 kwietnia ich wyniki zaprezentujemy w następnym wydaniu.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (667) z dnia 23 Kwietnia 2010r.