tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Podsumowali "Szlachetną paczkę"

 
W sobotę, 8 stycznia w restauracji ?Zamkowa? odbyło się podsumowanie ubiegłorocznej edycji ?Szlachetnej paczki? w rejonie ?Drzewica i okolice?, który swoim zasięgiem obejmował powiat opoczyńskiLiderzy i wolontariusze "Szlachetnej paczki"


Podczas uroczystości lider rejonu Radosław Rzeźnik wręczył wolontariuszom zaświadczenia uczestnictwa oraz certyfikaty. Była okazja do wymiany doświadczeń, uwag, obserwacji i wrażeń z udziału w przedsięwzięciu, które łącznie ze szkoleniami trwało prawie cztery miesiące.
Jak podkreślali wolontariusze, ten czas kosztował dużo wysiłku, ale przyniósł jeszcze więcej satysfakcji wynikającej z niesienia pomocy rodzinom w potrzebie. Liczne podziękowania ze strony obradowanych były dla społeczników najlepszym wynagrodzeniem.
Przypomnijmy, że świąteczne wsparcie otrzymały wszystkie dwadzieścia dwie rodziny zakwalifikowane do projektu z naszego rejonu. Radosław Rzeźnik, liderzy zespołów: Krzysztof Szpociński, Krystyna Swęd, Iwona Włodarczyk i Paulina Noga oraz wolontariusze jeszcze raz serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy przygotowali paczki dla biednych rodzin.
W akcję zaangażowani byli ponadto proboszcz parafii w Drzewicy ks. Adam Płuciennik, wójt Sławna Tadeusz Wojciechowski, wicemarszałkowie województwa łódzkiego Artur Bagieński i Dariusz Klimczak, była dyrektorka ZSP w Drzewicy Monika Machula oraz nauczyciel z tej szkoły Andrzej Król. Nasza redakcja, wspólnie z TVP 3 Łódź i Radiem Plus, sprawowała patronat medialny.
- Jesteśmy przekonani, że i w tym roku uda się zorganizować "Szlachetną paczkę" na naszym terenie ? powiedział lider rejonu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (757) z dnia 13 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »