tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Po akcji "Karp"

 
Od 21 do 23 grudnia posterunek Państwowej Straży Rybackiej w Piotrkowie Trybunalskim prowadził akcję "Karp 2011"Kontrola punktów sprzedaży na opoczyńskim targowisku przy ul. Szewskiej


Głównym celem akcji była kontrola dokumentów stwierdzających pochodzenie ryb u osób fizycznych lub prawnych przetwarzających bądź wprowadzających ryby do obrotu. Kontrole prowadzono na targowiskach, bazarach, w sklepach oraz wszelkich punktach sprzedaży. Odbywały się przy współpracy z policją, strażami miejskimi, Strażą Leśną oraz sanepidem. Skontrolowano 50 punktów sprzedaży.
W Opocznie strażnicy pojawili się w czwartek, 22 grudnia. Akcję przeprowadzili wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji.
? Na targowisku miejskim jedna osoba wprowadzająca ryby do obrotu nie posiadała dokumentu stwierdzającego ich pochodzenie. Do sprzedaży miała około 50 kg karpi ? informuje Katarzyna Marciniak, komendant PSR w Piotrkowie Trybunalskim. ? Została wylegitymowana i otrzymała pisemne wezwanie do osobistego stawienia się na Posterunku PSR celem okazania, przedstawienia i uzupełnienia dokumentacji pochodzenia ryb. W wymaganym terminie, 23 grudnia, nie stawiła się, dlatego sprawa została przekazana opoczyńskiej policji.Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (756) z dnia 6 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »