Plażówka w Opocznie

I turniej w plażowej piłce siatkowej ? Grand Prix Opoczno 2011

W sobotę, 25 czerwca na boisku przy Miejskim Domu Kultury odbył się I turniej w plażowej piłce siatkowej w ramach Grand Prix Opoczna 2011.
W zawodach wzięli udział zawodnicy z Opoczna i Drzewicy. Grano w grupach systemem każdy z każdym. Dwie pierwsze pary z grup awansowały do półfinału.

Wyniki półfinałów
Marcin Czyż ? Arkadiusz Szulc (Opoczno) ? Wojciech Łyżwa ? Tomasz Łyżwa 23:21
Mirosław Murawiec ? Karol Żarski (Drzewica) ? Mariusz Kowalczyk ? Łukasz Pokrzywka (Opoczno) 21:17.
Zwycięzcy półfinałów zagrali w finale, a przegrani walczyli o 3. miejsce w turnieju.
Ostatecznie zwyciężyła para Marcin Czyż ? Arkadiusz Szulc, która po emocjonującym meczu finałowym pokonała drużynę Mirosław Murawiec ? Karol Żarski 21:19.
Trzecie miejsce w turnieju wywalczyła para Wojciech Łyżwa, Tomasz Łyżwa, która w finale pocieszenia pokonała Mariusza Kowalczyka i Łukasza Pokrzywkę 21:18. Piątą lokatę zajęła para Marek Sijer ? Robert Kądziela, która pokonała zespół Paweł Pokrzywka ? Patryk Kowalczyk 21:17.
Puchary dla najlepszych ufundował TKKF Opoczno.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (729) z dnia 1 Lipca 2011r.