tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Planujesz ślub, wesele?

 
W niedzielę, 17 marca, w godzinach od 10.00 do 18.00 w Hotelu Park odbędą się II Opoczyńskie Targi Ślubne. Ubiegłoroczne, cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Wzięło w nich udział ponad sześciuset zwiedzających. Organizatorem przedsięwzięcia jest Hotel Park przy wsparciu Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego


II Opoczyńskie Targi ślubne będą doskonałą formą zgromadzenia największego grona osób, zainteresowanych ślubną branżą. Warto zatem wykorzystać tę niecodzienną formę reklamy, by dotrzeć do docelowego klienta. Sezon zimowo?wiosenny jest odpowiednim okresem na poszukiwanie klientów, którzy zazwyczaj właśnie wtedy planują przyjęcia weselne.
Wszystkim wystawiającym, organizatorzy gwarantują odpowiednią reklamę, która umożliwi skupienie potencjalnych klientów. Zainteresowani prezentacją swoich usług lub produktów uzyskają szczegółowe informacje od specjalistki ds. marketingu z Hotelu Park, Marioli Gielec, tel. 692 411 416.
Program II Targów Ślubnych obejmuje wystawy firm powiązanych z branżą weselną. O godzinie 15.00 odbędą się pokazy barmańskie, mody ślubnej i wieczorowej, fryzur, makijaży, tańca, baniek mydlanych oraz zespołów weselnych, a pod koniec trwania przedsięwzięcia, losowanie cennych nagród spośród zwiedzających.
W tym roku, przyszłe panny młode będą miały okazję przymierzyć, a zdecydowane także zakupić, wymarzone suknie ślubne, bieliznę oraz sukienkę koktajlową na drugi dzień przyjęcia weselnego, jednym słowem ubrać się od stóp do głów. Aby zrobić wrażenie na ślubnym kobiercu, warto zadbać także o makijaż oraz wyszukaną fryzurę, na które będzie można się zapisać podczas trwania tegorocznych targów. Aby w dniu ślubu idealnie wyglądać w każdym calu, warto zadbać o najdrobniejszy szczegół wystroju wnętrza sali oraz by ślubny bukiet współgrał ze strojem oraz temperamentem przyszłej panny młodej. W doborze dodatków pomogą dekoratorki.
Panowie natomiast będą mieli okazję zaopatrzyć się w garnitur oraz zakupić symbol nierozerwalnej małżeńskiej miłości, czyli obrączki. Na przyszłych małżonków czekać będą także fotografowie i kamerzyści, którzy chętnie uwiecznią dla nich ceremonię ślubną i zabawę weselną oraz DJ?e i zespoły weselne.
Jeśli przyszła młoda para na parkiecie nie czuje się jak ryba w wodzie, zaradzi temu szkoła tańca, która przygotuje narzeczonych do swobodnego poruszania się podczas weselnych pląsów.
Gdy młodzi nie mają jeszcze wybranego lokalu, w którym odbywać się będzie ich przyjęcie weselne, podczas targów będzie możliwość podjęcia takiej decyzji. Restauratorzy przedstawią przyszłej parze młodej swoje oferty i być może wśród nich narzeczeni znajdą akurat to, czego właśnie szukali.
Ci, którzy pragną zaskoczyć weselnych gości wyszukanymi drinkami oraz podjechać pod miejsce ślubu zapierającą dech w piersiach limuzyną, również będą usatysfakcjonowani. W trakcie trwania II Opoczyńskich Targów Ślubnych barmani pokażą na co ich stać, a kierowcy ślubnych aut, zaproszą przyszłych nowożeńców do obejrzenia wnętrza samochodu. Poza tym, na gości czekają liczne.
To jednak nie koniec atrakcji. Każdy zwiedzający będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagród. A jest o co powalczyć. Która z pań nie zechciałaby otrzymać okrągłego ?tysiaka? na zakup sukni ślubnej, dwóch stówek na kupno sukienki wieczorowej, dostać w prezencie wymarzonej bielizny lub zostać umalowaną do ślubu zupełnie za darmo? Któremu panu młodemu nie marzy się iść do ślubu w gratisowym garniturze? Która para nie chciałaby zjeść romantycznej kolacji w hotelu i móc w nim zostać na noc lub pojechać na sesję zdjęciową w plenerze pięknym samochodem? Poza tym na zwiedzających czekają do rozlosowania duże rabaty na usługi ślubne, a każdy kto zdecyduje się na produkty lub usługi podczas trwania targów, może liczyć na zniżkę.
Uwaga! Ogłaszamy konkurs! Pięć pierwszych osób, które wyślą na nasz adres mailowy odpowiedź na pytanie: ?Który raz w naszym mieście odbędą się Targi Ślubne??, otrzyma bilet wstępu na to przedsięwzięcie. Zapraszamy do udziału w konkursie!


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (816) z dnia 1 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »