tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Żarnów

 Pierwsze miejsce jak malowane!

 
Dominika Ciszek, uczennica II kl. Gimnazjum im. 25 pułku piechoty Armii Krajowej w Żarnowie, zajęła I miejsce w kategorii gimnazjalistów w konkursie plastycznym "Malowane obrazy inspirowane poezją Tadeusza Różewicza". Podsumowanie tego przedsięwzięcia odbyło się w środę, 15 stycznia w MDK w Radomsku

Pomysłodawcy oraz organizatorzy konkursu z radomskiego MDK oraz Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim zaproponowali uczniom z różnych etapów edukacyjnych konkursy zatytułowane: "Malowane obrazy inspirowane poezją Tadeusza Różewicza" oraz "Tłumaczenie utworów Tadeusza Różewicza na języki obce". Zainteresowanie konkursami było bardzo duże i przerosło oczekiwania organizatorów, ponieważ prace przysyłane były przez uczniów nie tylko z regionu, ale i z całej Polski.
Dominika Ciszek z Gimnazjum im. 25 pułku piechoty Armii Krajowej w Żarnowie ma zatem powód do dumy. Bycie najlepszą z kraju to nie lada wyczyn. Rysunek gimnazjalistki, malowany aerografem, jest interpretacją wiersza Różewicza pt. "Lament". Opiekunką laureatki była nauczycielka Agnieszka Róg. Dominice gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (863) z dnia 24 Stycznia 2014r.
W dziale Żarnów dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »