tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Piłkarskie ligi juniorów

 
Piłka nożna


Coraz ciekawiej robi się w rozgrywkach zespołów juniorskich, zarówno w lidze wojewódzkiej jak i w okręgowej. Przedstawiamy rezultaty z minionego weekendu.

Wyniki

* Liga wojewódzka juniorów starszych
Ceramika Opoczno ? Mechanik Radomsko 0:0
MKS Zduńska Wola ? GKS Bełchatów 2:0
Boruta Zgierz ? Włókniarz Moszczenica 5:2

* Liga wojewódzka juniorów młodszych
MKS Kutno ? Włókniarz Zelów 7:1
Ceramika ? Pelikan Łowicz 4:0

* Liga wojewódzka im. Kazimierza Deyny
Ceramika ? Widzew Łódź 1:1 (0:1)
GKS Bełchatów ? SMS Łódź 1:1

* Liga wojewódzka im. Wacława Kuchara
GKS Bełchatów ? Szczerbiec Wolbórz 3:1 (2:0)
MULKS Łask ? Ceramika 0:0

Tabela
31. AP ŁKS Łódź 17 49 73:8
2. UKS SMS Łódź 17 46 159:10
3. Ceramika Opoczno 17 36 43:17
4. GKS Bełchatów 16 36 44:11
5. Widzew Łódź 16 27 41:35
6. MULKS Łask 16 26 34:41
7. Orzeł Łódź 16 19 29:47
8. Widok Skierniewice 17 18 29:59
9. Szczerbiec Wolbórz 17 13 17:40
10. Pogoń Zduńska Wola 17 9 18:56
11. Mazovia 17 8 13:56
12. Krośniewianka 17 3 17:137

* Klasa okręgowa juniorów starszych
LKS Wola Krzysztoporska ? LUKS Gomunice 3:0, walkower ? goście nie przyjechali
KS Paradyż ? Włókniarz Zelów 6:5
Concordia Piotrków ? Astoria Szczerców 1:6 (0:5)
GKS Bełchatów ? Zjednoczeni Bełchatów 3:2
Sparta Ostrów ? Pilica Przedbórz 2:1 (1:0)

Tabela
1. GKS Bełchatów 17 44 86:21
2. Włókniarz Zelów 18 43 68:31
3. Pilica Przedbórz 18 38 64:45
4. Sparta Ostrów 19 36 43:32
5. KS Paradyż 18 32 69:42
6. Zjednoczeni 18 24 49:40
7. Wola Krzysztoporska 17 22 33:47
8. LUKS Gomunice 18 13 20:69
9. Asturia Szczerców 18 13 23:50
10. Concordia Piotrków 18 13 28:56
11. Mechanik Radomsko 19 9 19:69

* Klasa okręgowa juniorów młodszych
Orlik Ujazd ? Włókniarz Moszczenica 2:0 (0:0)

KS Paradyż ? Omega Kleszczów 2:1 (0:1)
Mechanik Radomsko ? Relax Czerniewice 2:1 (1:0)
KS Poświętne ? GUKS Gorzkowice 1:3 (0:0)

* Klasa okręgowa ? Deyna
Grupa II
LKS Mroczków ? Gerlach Drzewica 2:1
LKS Żarnów ? Luciążanka Przygłów 6:2 (4:0)
LKS Mniszków ? Niezapominajki Tomaszów 3:0 (0:0)

Tabela
1. Gerlach Drzewica 12 29 53:12
2. Kasztelan Żarnów 13 25 37:27
3. LKS Mniszków 12 22 36:16
4. Polonia Piotrków 12 18 34:27
5. LKS Mroczków 12 15 28:43
6. Niezapominajki 13 13 23:29
7. LKS Białaczów 12 12 20:26
8. Luciążanka Przygłów 12 4 13:64

* Klasa okręgowa ? Michałowicz
LKS Wola Krzysztoporska ? LKS Lubochnia 4:1 (2:1)
Ruch Chrzanowice ? Woy Bukowiec Opoczyński 1:0 (0:0)

* Klasa okręgowa ? Kuchar
Grupa II
KS Paradyż ? Polonia Piotrków Trybunalski 8:1 (4:0)
LKS Czarnocin ? Kawaleria 1:0
LKS Mierzyn ? Skalnik Sulejów 4:0

* Klasa okręgowa ? Górski
Grupa II
Lechia Tomaszów ? LKS Lubochnia 2:0 (2:0)
LKS Mroczków ? Stal Niewiadów 1:4 (0:2)
Włókniarz Moszczenica ? Ceramika II Opoczno 0:3 (0:2)
Szczerbiec Wolbórz ? Woy Bukowiec Opoczyński 0:7


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (828) z dnia 24 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »