tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Pasowanie na przedszkolaka

 
Dziś jest nasze pasowanie, są tu nasze drogie panie, już od dzisiaj przyrzekamy, że przedszkole pokochamy

W czwartek, 7 listopada w Przedszkolu nr 6 z grupą żłobkową "Zielona Dolinka" odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola, a także dlatego, że był to ich pierwszy publiczny występ. Głównym celem spotkania było włączenie najmłodszej grupy dzieci do społeczności przedszkolnej. Tak też się stało. Na pasowanie przybyli rodzice, babcie i dziadkowie oraz zaproszeni goście.
Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym pod hasłem "My biedronki przyrzekamy". W programie wystąpiła dwudziestopięcioosobowa grupa trzylatków, które do występu przygotowały nauczycielki Aleksandra Godawa i Dorota Jurek. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce.
Po części artystycznej przedszkolaki złożyły przysięgę, a dyrektorka placówki, Edyta Figura "czarodziejskim" ołówkiem dokonała aktu pasowania. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Na koniec wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Przedszkolakom oraz ich rodzicom życzymy, aby ten pierwszy etap edukacji był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi, podczas której zawsze będzie towarzyszyć uczucie radości i zadowolenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (853) z dnia 15 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »