tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Pakiet zajęć unijnych dla uczniów Żeroma!

 

W LO im. S. Żeromskiego ruszyła rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2014/2015, które realizowane będą w ramach projektu: "Kompetencje dla Przyszłości ? rozwój potencjału uczniów z terenu powiatu opoczyńskiego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Uczniowie mogą uczestniczyć w trzech 3 typach zajęć, wybierając z następujących: uzupełniające z języka polskiego (98 godzin, tygodniowo 3?4 godziny), rozszerzające z języka polskiego (98 godzin, tygodniowo 3?4 godziny), wyrównawcze z matematyki (godziny j.w.), rozszerzające z biologii i chemii (74 godziny), informatyczne ? Linux (75 godzin), konsultacje w Szkolnym Ośrodku Kariery.
Wstępne wyniki rekrutacji wskazują na bardzo duże zainteresowanie uczniów. Dyrekcja obiecuje, że wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w zajęciach oraz w wielu innych, których bezpłatne prowadzenie już dzisiaj oferują nauczyciele "Żeromskiego". Wśród nich znajdują się przedmiotowe koła zainteresowań dla uczestników konkursów i olimpiad przedmiotowych, konsultacje przedmiotowe oraz liczne zajęcia sportowe i artystyczne.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (884) z dnia 20 Czerwca 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »