tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »

Sprzedam duże mieszkanie w Opocznie - 608 570 ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 PGKiM wygrało ważny przetarg

 
Drzewica jako pierwsza gmina w powiecie rozstrzygnęła przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w ramach nowego systemu, który wchodzi w życie wraz z początkiem lipca


Do nieograniczonego przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Drzewica zgłosiły się dwie firmy ? Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Drzewicy oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Opocznie. O rozstrzygnięciu zadecydowała najniższa cena za wykonanie usługi.
Jak się okazało, korzystniejszą ofertę przedstawiło drzewickie PGKiM, proponując cenę w wysokości 745.538,04 zł. Tym samym miejscowa spółka została zwycięzcą przetargu i będzie realizować zadanie przez półtora roku ? od 1 lipca 2013 do 31 grudnia 2014.
Przedmiotem zamówienia jest: * wykonywanie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy * realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z koszy ulicznych, parkingowych i pojemników typu "dzwon" w granicach administracyjnych gminy * zorganizowanie i prowadzenia na terenie gminy punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) * prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości z wykonywanej usługi.
Podpisanie umowy między gminą a PGKiM odbędzie w najbliższych dniach.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (830) z dnia 7 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »