tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Ogólnopolski debiut MDP Sławno

 
Od 31 sierpnia do 2 września na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu odbywały się zawody sportowo?pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Dobry wynik zanotowali druhowie ze SławnaMDP Sławno podczas zawodów w Opolu


W imprezie stanowiącej końcową kwalifikację polskich zespołów do 19. Międzynarodowych Zawodów MDP (Francja, 2013 r.) uczestniczyło 38 drużyn ? 19 dziewczęcych i 19 chłopięcych, reprezentujących wszystkie województwa.
Po zajęciu drugiego miejsca na zawodach wojewódzkich udział na szczeblu krajowym zapewniła sobie drużyna MDP Sławno. W swoim debiucie na zawodach ogólnopolskich nasza drużyna zajęła 15. miejsce, zbierając cenne doświadczenia na kolejne lata. Wystąpiła jako drużyna mieszana (3 dziewczyny, 6 chłopców), rywalizując w kategorii MDP chłopców.
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza ze Sławna wystąpiła w następującym składzie: Aleksandra Skowrońska, Weronika Madej, Katarzyna Madej, Fabian Kawiński, Dominik Mazur, Szymon Kszczot, Szymon Sołtysiak, Sebastian Skowroński, Bartłomiej Sztaba. Opiekunami drużyn byli Sławomir Sztaba ? prezes OSP w Sławnie i Marek Filipczak ? naczelnik tej jednostki.
Na stadionie zjawiła się dość duża grupa kibiców z gminy Sławno na czele z wójtem Tadeuszem Wojciechowskim, zagrzewając swoich zawodników do walki.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (791) z dnia 7 Września 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »