tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Odpowiedź z Afganistanu

 


W ostatnim numerze pisaliśmy o przedszkolakach z ?czwórki?, które wykonały i wysłały kartki świąteczne żołnierzom, przebywającym obecnie na misji w Afganistanie. Reakcja członków Samodzielnej Grupy Powietrzno?Szturmowej przeszła najśmielsze oczekiwania grona pedagogicznego Przedszkola nr 4 i jego podopiecznych?

W imieniu wszystkich żołnierzy, którzy otrzymali wzruszającą świąteczną niespodziankę z Polski, odpisał ppłk Marcin Budzyński. Podziękował dyrekcji, nauczycielkom oraz przedszkolakom za pamięć i życzenia. ? Tu, na nieprzyjaznej afgańskiej ziemi, każdy gest będący wyrazem pamięci wywołuje u nas radość i pojawia się serdeczny uśmiech, tak rzadko goszczący na naszych twarzach ? napisał w odpowiedzi.
Szczere życzenia płynące wprost z małych, dziecięcych serduszek dały żołnierzom cząstkę rodzinnego domu, atmosferę ciepła i miłości oraz pozwoliły, być choć przez chwilę w Polsce przy świątecznym stole.
Członkowie Samodzielnej Grupy Powietrzno?Szturmowej również złożyli nauczycielom oraz wychowankom życzenia świąteczne. Jako wyraz szczerej radości, którą wywołały wśród przebywających w Afganistanie wielkanocne kartki, żołnierze przesłali na adres placówki fotografie, na których uśmiechnięci trzymają świąteczne upominki od przedszkolaków z ?czwórki?.

Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (820) z dnia 29 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »