tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Odpowie za współudział

 


Wracamy do sprawy zabójstwa 28?letniego opocznianina, Sebastiana K., którego ciało 28 marca znaleziono w studzience kanalizacyjnej na jednej z posesji w Opocznie. Wówczas zatrzymano w tej sprawie właściciela posesji. Teraz zatrzymano drugiego mężczyznę, który odpowie za współudział w zabójstwie.
Przypomnijmy, że Sebastian K. zaginął 22 stycznia tego roku. Jego rozczłonkowane i zmasakrowane ciało odnaleziono po dwóch miesiącach poszukiwań. W studzience kanalizacyjnej na posesji przy ul. Słonecznej odnalazł je pies tropiący sprowadzony ze straży pożarnej z Łodzi. Zatrzymano wówczas właściciela tej posesji, 64?letniego Włodzimierza B., któremu początkowo postawiono zarzut poplecznictwa polegającego na udzieleniu pomocy w ukryciu zwłok ofiary. W wyniku śledztwa wstępny zarzut zmieniono i 9 maja Włodzimierz B. usłyszał zarzut zabójstwa.
W toku postępowania ustalono, że 64?latek nie działał sam. W ostatnich dniach zatrzymano mężczyznę, który odpowie za współudział w zabójstwie Sebastiana. Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim, która prowadzi postępowanie w tej sprawie, czeka na wyniki opinii specjalistycznych. Mają się one pojawić na przełomie listopada i grudnia, kolejnych postępów w sprawie należy się więc spodziewać pod koniec tego roku.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (791) z dnia 7 Września 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »