tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Oddawali w "jedynce" i Sławnie

 
Za nami dwie kolejne zbiórki krwi organizowane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i KrwiolecznictwaKrew oddają trzecioklasiści z Samorządowego LO


W piątek, 18 listopada najcenniejszy lek oddawali uczniowie Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego. Ambulans z czerwonym sercem stał obok budynku ZSS nr 1 przez trzy godziny.
W tym czasie pielęgniarki zarejestrowały osiemnaście osób, chociaż chętnych było zdecydowanie więcej. Część młodzieży nie mogła jednak wspomóc banku krwi, najczęściej z powodu przeziębienia i brania leków. Ostatecznie po 0,45 litra drogocennego płynu oddało czternaścioro uczniów, co dało wynik 6,3 litra.
Z kolei w niedzielę, 20 listopada osobom potrzebującym krwi pomagali mieszkańcy Sławna i okolic. Jak zawsze, zbiórka odbyła się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury.
Na apel organizatorów odpowiedziało jedenastu krwiodawców. Krew pobrano od wszystkich, w efekcie czego akcja przyniosła 4,95 litra.
Kolejne zbiórki krwi organizowane przez RCKiK odbędą się w grudniu w Drzewicy - w remizie OSP i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (750) z dnia 25 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »