tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Ocenione ozdoby

 
W styczniu odbyło się podsumowanie V edycji konkursu gminnego pt. ?Najpiękniejsze ozdoby choinkowe?, który odbył się w Szkole Podstawowej w Kraśnicy. Jego organizatorką była M. Kołodziejczyk


Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Opoczno. Wzięli w nim udział uczniowie z dziesięciu szkół naszej gminy.
Nadesłano 58 prac, ale tylko 32 z nich podlegały ocenie. Pomysłowość, estetyka i różnorodność materiału użytego do wykonania pracy spowodowały, że jury, w skład którego wchodzili nauczyciele, rodzice i uczniowie tej szkoły, miało ogromny problem z wyłonieniem laureatów. Dlatego wyłoniono najpiękniejsze ozdoby bez klasyfikowania ich na poszczególnych miejscach. Osoby biorące udział w konkursie bardzo się zaangażowały używając przeróżnych materiałów: papierów, słomy, szyszek, nici, masy solnej, serwetek ozdobnych, wstążek, bibuły, włóczki itp. Uczniowie wyróżnionych prac zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi, a szkoły biorące udział otrzymały podziękowania. Dodatkową nagrodę, ufundowaną przez dyrektorkę szkoły w Kraśnicy otrzymał Piotr Książek z kl. VI SP w Libiszowie. Wyróznieni przez jury zostali:
Wśród uczniów klas 0?III: Julia Zięba (kl. III SP w Modrzewiu), Mateusz Gajewski (kl. IIa ZSS nr 2), Natalia Wrzosek (kl. III SP w Bielowicach), Mikołaj Puchała (kl. II SP w Kraśnicy), Monika Kołodziejczyk (kl. I SP w Kruszewcu), Mateusz Szatan (kl. zerowa SP w Libiszowie), Paweł Szwąder (kl. zerowa SP w Kraśnicy.
Wśród uczniów klas IV?VI wyróznienia uzyskali: Aleksandra Wijata (kl. V SP w Bielowicach, Aleksandra Nowak (kl. V SP w Modrzewiu), Paulina Malinowska (kl. V SP w Libiszowie), Dawid Kopera (kl. V ZSS w Ogonowicach), Weronika Głąbińska (kl. V SP w Kraśnicy).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (760) z dnia 3 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »