tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Obóz zimowy Jurgów

 
Już po raz kolejny uczniowie z Zespołu Szkół Prywatnych wzięli udział w obozie narciarsko?snowboardowym


W dniach od 9 do 13 stycznia grupa 36 osób gościła w tatrzańskim Jurgowie, by pod okiem instruktorów zasmakować białego szaleństwa. Każdy dzień był wypełniony atrakcjami i nikt nie miał czasu, by narzekać na nudę. Zaraz po śniadaniu miłośnicy białego szaleństwa ruszali na stok Hawrań, gdzie instruktorzy narciarstwa ? Beata Niemczyk i Zbigniew Wereszka uczyli jazdy na nartach. Grupę snowboardzistów szkolił Maciej Galewski. Chętni mogli również skorzystać z popołudniowych wyjazdów na pobliską górkę, by doskonalić swoje umiejętności. W ramach odpoczynku wycieczkowicze wybrali się na baseny termalne do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie w pełni zregenerowali siły, korzystając z dobrodziejstw wody. Dodatkowymi atrakcjami wyjazdu był wieczorny kulig z pochodniami, ognisko z kiełbaskami i bitwa na śnieżki.
Podczas całego wyjazdu wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor i nawet nie zraziła ich śnieżyca w dzień powrotu, przypadająca na piątek, 13, bo za kierownicą autobusu mieli znakomitego kierowcę ? Grzegorza Stępniewskiego, który dowiózł wszystkich bezpiecznie na miejsce.
Ruch i zabawa na świeżym powietrzu zaszczepiła w uczestnikach chęć aktywnego wypoczynku w pięknych, malowniczych polskich Tatrach. Żal było się pożegnać. Wyjazd ten na długo pozostanie w ich pamięci.


Mjm   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (759) z dnia 27 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »