tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Nowy wodociąg dla przedsiębiorców

 
Gminne inwestycjeNowy wodociąg powstanie na terenach przemysłowychJak nas poinformowano w Urzędzie Gminy i Miasta, rozpoczyna się kolejna gminna inwestycja ? budowa sieci wodociągowej na terenach przemysłowych, pogerlachowskich.
O wykonanie zadania wnioskowali działający tu przedsiębiorcy. Stary wodociąg jest mocno wyeksploatowany i nieszczelny, co generuje znaczne straty wody.
Inwestycję o wartości 294.523,68 zł realizuje Megalit z Połańca (powiat staszowski, województwo świętokrzyskie). Firma odebrała już od gminy plac budowy i przystąpiła do prac przygotowawczych. Niebawem ruszy główny front robót od strony ulicy Stawowej.
Zadaniem Megalitu jest wykonanie: * robót ziemnych (2081 m3) * sieci wodociągowej z rur o średnicy zewnętrznej 110 mm na długości 1296 m * sieci wodociągowej z rur o średnicy zewnętrznej 90 mm na długości 6 m * montażu ośmiu hydrantów pożarowych o średnicy 80 mm * montażu czterech studni rewizyjnych o średnicy 1200 mm * naprawy nawierzchni dróg na pow. 1398 m2.
Wszystkie materiały niezbędne do realizacji zamówienia oraz sprzęt budowlany musi zapewnić wykonawca. W jego gestii jest również zabezpieczenie obsługi geodezyjnej oraz dostarczenie inwentaryzacji powykonawczych. Gmina informuje o możliwości wystąpienia urządzeń podziemnej infrastruktury technicznej, których nie zaznaczono na mapie do celów projektowych.
Na zrealizowanie inwestycji firma z Połańca ma czas do 15 listopada.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (841) z dnia 23 Sierpnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »