tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Noworocznie w PGK

 
Od kilkunastu lat organizowane są spotkania noworoczne emerytów i rencistów opoczyńskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej


Wyjątkowo liczną obsadę miało spotkanie noworoczne emerytów i rencistów opoczyńskiego PGK, które odbyło się w piątek, 6 stycznia. Uroczystość rozpoczęła msza w kościele św. Bartłomieja, odprawiona w intencji wszystkich pracowników przedsiębiorstwa. Po nabożeństwie około 71 osób przeniosło się do lokalu, by w miłej i rodzinnej atmosferze składać sobie noworoczne życzenia. Dla emerytowanych pracowników przedsiębiorstwa te spotkania są bardzo ważne ? mówi Barbara Nowak, kierowniczka działu ds. pracowniczych i organizacyjnych. Obecnie mamy 83 emerytów i rencistów, z czego na taką imprezę przychodzi około 80% ? dodaje. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia kilku godzin, możliwość integracji i wspomnień.
Dla byłych już pracowników PGK to także okazja, by dowiedzieć się, co się dzieje w firmie. Życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowym roku, emerytom złożył prezes PGK Jacek Pacan i przewodniczący rady Nadzorczej Andrzej Paluch. Dla wszystkich emerytów firma przygotowała noworoczny upominek, w postaci talonów do wykorzystania w opoczyńskich supermarketach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (757) z dnia 13 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »