tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Noworocznie u emerytów

 
W sobotę, 4 lutego w MDK odbyło się spotkanie noworoczne emerytów, rencistów i inwalidówWspólny koncert zespołów Zorza i Sitowianki


Spotkanie, w którym obok członków udział wzięli także przedstawiciele władz miejskich i powiatowych oraz sponsorzy wspierający działalność zarządu, zorganizowało Koło Rejonowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
Zebranych powitała przewodnicząca oddziału Marianna Owczarska, która poinformowała o działalności koła i o wynikach finansowych za rok ubiegły.
Przewodnicząca oddziału przedstawiła także informację na temat zaplanowanych w tym roku imprez i spotkań integracyjnych. Wygląda na to, że przed członkami zrzeszonymi w związku kolejny rok wypełniony atrakcyjnymi propozycjami spędzania wolnego czasu. Organizatorzy zaplanowali m.in. wyjazdy do teatru, na turnus rehabilitacyjny, kilkudniową wycieczkę do Trójmiasta bądź Kotliny Kłodzkiej, do Częstochowy. Oprócz tego w planach jest zwiedzanie Poświętnego, Drzewicy i Żarnowa, ogniska i spotkania integracyjne.
W części artystycznej zaprezentował się chór seniora ?Zorza?. Członkowie chóru, jak zawsze zresztą, prezentowali nie tylko talenty wokalne, ale także recytowali wiersze i opowiadali dowcipy i anegdoty. Po nich wystąpiły ?Sitowianki?, których występ także przypadł publiczności do gustu.
Po części artystycznej uczestnicy przenieśli się na patio MDK, gdzie organizatorzy przygotowali poczęstunek. W trakcie wspólnego biesiadowania seniorzy nie zapomnieli, by złożyć sobie noworoczne życzenia. Obok zdrowia życzyli sobie, pogody ducha i realizacji wszelkich marzeń. Noworoczne życzenia złożył także burmistrz i starosta.
Po poczęstunku rozpoczęła się zabawa z tańcami i śpiewem, w czasie której seniorzy pokazali, że umieją nie tylko działać, ale także świetnie się bawić. Oby ten dobry nastrój na długo z nimi pozostał, a przynajmniej do następnego spotkania za rok.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (761) z dnia 10 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »