tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Noworocznie u emerytów

 
W sobotę, 22 stycznia w MDK odbyło się spotkanie opłatkowo–noworoczne emerytów, rencistów i inwalidów

Spotkanie zorganizował zarząd Oddziału Rejonowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Obok członków obecni byli także przedstawiciele władz miejskich i powiatowych oraz sponsorzy wspierający działalność zarządu.
Zebranych powitał przewodniczący oddziału Edward Cywiński. Pan Edward poinformował także krótko o działalności koła oraz o problemach lokalowych z jakimi, borykają się seniorzy podczas organizowania większych imprez. W części artystycznej na deskach sali widowiskowej zaprezentował się chór „Zorza”. Członkowie chóru prezentowali nie tylko talenty wokalne, ale także recytowali wiersze i opowiadali dowcipy i anegdoty.
Po części artystycznej uczestnicy przenieśli się na patio MDK, gdzie organizatorzy przygotowali poczęstunek. W trakcie wspólnego biesiadowania seniorzy nie zapomnieli, by połamać się opłatkiem i złożyć sobie noworoczne życzenia. Obok zdrowia seniorzy życzyli sobie, pogody ducha i realizacji wszelkich marzeń.
Po poczęstunku rozpoczęła się zabawa z tańcami i śpiewem, w czasie której seniorzy pokazali, że umieją nie tylko działać, ale także świetnie się bawić. Oby ten dobry nastrój na długo z nimi pozostał, a przynajmniej do następnego spotkania za rok.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (707) z dnia 28 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »