tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Nominacja dla drzewiczanina

 
Andrzej Sosnowiec nominowany w Plebiscycie 35–lecia Radomskiego OZPN

W tym roku Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej obchodzi jubileusz 35–lecia. Aby uhonorować najwybitniejszych ludzi futbolu działających na ziemi radomskiej związek zorganizował Plebiscyt 35–lecia, w ramach którego wybrana zostanie m.in. złota jedenastka ROZPN, najlepsi trenerzy, sędziowie i działacze.
Konkurs przebiega w pięciu kategoriach. Wyboru nominowanych dokonała pięcioosobowa kapituła. W kategorii „Osobowość” nominację otrzymał wieloletni prezes Klubu Sportowego Gerlach Drzewica, sympatyk i kronikarz sportu Andrzej Sosnowiec. Jak czytamy w komentarzu kapituły: „człowiek bez którego trudno wyobrazić sobie nie tylko historię Gerlacha Drzewica, ale i w ogóle sportu w byłym wojewódzkie radomskim. Od reformy administracyjnej upłynęło wiele lat, on tymczasem niemal na każdym kroku podkreśla związek Drzewicy z regionem radomskim”.
Zgodnie z regulaminem głosować można wyłącznie na jednego piłkarza, bramkarza, trenera, działacza oraz sędziego. Głosowanie odbywa się za pomocą internetu. Należy wysłać e–maila na adresy: radomski.ozpn@poczta.onet.pl lub info@sportradom.pl wpisującw temacie „Plebiscyt ROZPN”. W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Jedna osoba może głosować wyłącznie raz.
Dla uczestników zabawy Radomski OZPN przygotował dziesięć nagród, w tym główną, którą jest rower górski. Głosowanie trwać będzie do 15 maja. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 10 sierpnia podczas jubileuszowego meczu reprezentacji Radomia z Legią Warszawa. Wówczas zostaną rozdane nagrody dla kibiców.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (718) z dnia 15 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »