tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Niebieski mikołaj

 

W poniedziałek, 6 grudnia policyjny mikołaj i jego pomocnicy dotarli z upominkami do uczniów szkół podstawowych gminy Opoczno. Oprócz słodkości i gadżetów mieli dla dzieci także cenne porady dotyczące bezpieczeństwa na drodze.
Z mikołajkowymi upominkami do dzieci pojechali asp. sztab. Dariusz Sobczyk, sierż. Katarzyna Walerak oraz st. sierż. Karol Tarnowski. Odwiedzili oni uczniów szkół podstawowych w Opocznie oraz w Dzielnej, Woli Załężnej, Kruszewcu, Libiszowie, Kraśnicy i w Modrzewiu. Niespodzianki mieli także dla dzieci spotkanych na ulicy.
Mikołaj wręczył dzieciom słodycze oraz gadżety związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym – odblaskowe elementy do rowerów, odblaskowe kamizelki i kolorowanki dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Ufundował je Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim. Wizyta miała również charakter profilaktyczny – policjanci przypomnieli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci mogły też zadawać policjantom pytania, dzięki czemu rozwiano wszelkie wątpliwości maluchów dotyczące tego, jak powinny zachowywać się na drodze.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (700) z dnia 10 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »