tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Nie tylko spływ

 

Lokalna Grupa Działania "Nad Drzewiczką" organizuje drugi w tym roku spływ kajakowy Drzewiczką, który odbędzie się 31 sierpnia na trasie Giełzów ? Drzewica. Tym razem zostanie sfinansowany ze środków wojewódzkich.
Przypomnijmy, że w czerwcu Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na wsparcie lub powierzenie realizacji zadań publicznych z zakresu turystyki i krajoznawstwa. LGD złożyła ofertę na zadania pt. "Amatorski spływ kajakowy szlakiem kajakowym po Drzewiczce". Konkurs został rozstrzygnięty po jej myśli, dzięki czemu grupa może zrealizować kolejną imprezę turystyczno?rekreacyjną.
Sam spływ to jednak nie wszystko. W ramach pozyskanych środków LGD zajmie się także przygotowaniem publikacji o charakterze turystyczno?promującym. Planuje zamieszczenie informacji m.in. o szlakach turystycznych.
W ostatnim czasie za sprawą LGD na terenie gminy Drzewica powstały dwa szlaki ? rowerowy oraz pieszy, dedykowany sympatykom wędrówek, szczególnie nordic walking. Zostaną one zaprezentowane w publikacji. Znajdą się w niej również informacje o atrakcjach regionu oraz fotografie z imprez turystycznych, które do tej pory z takim powodzeniem realizowała drzewicka grupa.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (893) z dnia 22 Sierpnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »