tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Nauczycielskie awanse

 
Grupa nauczycieli ze szkół gminy Opoczno zdała egzamin na stopień nauczyciela mianowanego


W poniedziałek i wtorek, 19 i 20 sierpnia, w sali USC Urzędu Miejskiego odbywały się egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego. Przystąpiło do nich jedenaścioro nauczycieli kontraktowych zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez gminę Opoczno.
Egzaminy z nauczycielami kontraktowymi, którzy ubiegali się o uzyskanie stopnia zawodowego nauczyciela mianowanego przeprowadzała komisja egzaminacyjna pod przewodnictwem Janusza Plaskoty z Wydziału Oświaty UM. Oprócz niego w komisji zasiedli: dwaj eksperci z listy MEN z danych przedmiotów, wizytator z kuratorium oświaty oraz dyrektor placówki, w której dany nauczyciel pracuje. Nauczyciele, którzy spełnili wymagania kwalifikacyjne, przepracowali minimum 2 lata i 9 miesięcy jako nauczyciele kontraktowi i uzyskali pozytywną ocenę tej pracy odpowiadali na pytania członków komisji. Wszyscy zdali egzamin.
Na stopień nauczyciela mianowanego awansowali: Agnieszka Mazur ? germanistka z ZSS nr 3, Anna Jendrasik ? germanistka z ZSS nr 2, Marta Stępień anglistka z Gimnazjum w Wygnanowie, Mariusz Wrzosek ? nauczyciel wf z Gimnazjum w Wygnanowie, Magdalena Łukasik ? anglistka z SP w Sielcu, Katarzyna Mieszczankowska ? anglistka z ZSS nr 1, Joanna Domagała ? nauczycielka przyrody z SP w Modrzewiu, Marta Wijata ? matematyczka z ZS w Ogonowicach, Lucyna Kuleta ? matematyczka z Gimnazjum w Wygnanowie, ks. Przemysław Wójcik ? katecheta z ZSS nr 1 i Agnieszka Chachuła ? nauczycielka wychowania przedszkolnego z ZSS nr 3. Uroczyste wręczenie aktów mianowania odbędzie się 29 sierpnia. Gratulujemy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (841) z dnia 23 Sierpnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »