tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Nasze górą

 
I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w ZSP nr 2 w Końskich rozstrzygniętyPierwsze miejsce ? Natalia Leśniewska ? ZSPryw.


29 listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Końskich odbył się I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski o puchar dyrektora szkoły. Hasłem przewodnim turnieju było ?Mój wymarzony bal?. Do konkursu stanęły uczennice fryzjerstwa z czterech szkół ponadgimnazjalnych z Końskich, Opoczna i Żarnowa.
Z każdej ze szkół wg zasad regulaminu w konkursie mogło wystąpić po czterech zawodników. Fryzury wieczorowe wykonane zostały przez zawodniczki zarówno na modelkach, jak i główkach modelowych. Uczestniczki w ciągu 60 minut czesały swoją wersję fryzury wieczorowej, a jurorzy oceniali prace pod względem: kreatywności, estetyki wykonania, harmonii stylistycznej fryzury oraz nowoczesności zastosowanych rozwiązań. Punktowane było również wrażenie ogólne.
Pierwsze miejsce i puchar dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Końskich otrzymała Natalia Leśniewska z ZSPryw. w Opocznie, drugie miejsce Paulina Ciach z Zespołu Szkół Zawodowych w Żarnowie, trzecie miejsce zajęła przedstawicielka gospodarzy Klaudia Skóra. Ona otrzymała również najwięcej głosów publiczności. Wyróżnienie w konkursie otrzymała uczennica ZSP nr 1 Ilona Chmal.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (804) z dnia 7 Grudnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »