tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Następczynie Antoine'a

 

4 listopada adeptki rzemiosła fryzjerskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie i Zespołu Szkół Zawodowych w Żarnowie pojechały do Kielc na VII Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych ?Venus? oraz Mody Ślubnej.
Ideą targów było przedstawienie najnowszych trendów i sposobów pielęgnacji zarówno kobiecej, jak i męskiej urody. Na stoiskach przeważały oferty zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej. Nie brakowało pokazów najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych. Uczennice miały okazję zapoznać się z tajnikami zabiegów upiększających na twarz i ciało oraz wzięcia udziału w licznych pokazach najnowszych trendów fryzjerskich i makijażu. Mogły także zasięgnąć porad specjalistów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w punktach konsultacyjnych, skorzystały z usług ozdabiania i dekorowania paznokci. Atrakcją targów była również oferta związana z tematyką ślubną. Dziewczęta zobaczyły prezentowane dekoracje sal weselnych, ofertę cukierniczą, a także piękne powozy i limuzyny. Warto dodać, że w klasach fryzjerskich zawodu uczą się nie tylko dziewczęta, ale też i chłopcy.
Wyjazd na targi zorganizowały nauczycielki fryzjerstwa: z ZSPryw. Opocznie ? Anna Januszewska i Anna Piwowarczyk, z ZSZ w Żarnowie ? Zofia Otwinowska, a z ZSP nr 1 w Opocznie ? Aleksandra Śmietana.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (748) z dnia 11 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »