tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Najpiękniejsze karty wielkanocne

 
Świąteczny konkurs plastyczny w OKGiMTo tylko niewielka część prac konkursowych


Ośrodek Kultury Gminy i Miasta zorganizował konkurs plastyczny pn. ?Najpiękniejsza karta wielkanocna?. Inicjatywa była skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Każdy autor mógł wykonać dowolną liczbę prac w wybranej przez siebie technice ? od malarstwa przez grafikę po collage.
Na konkurs napłynęło prawie sześćdziesiąt prac, których oceną zajęła się komisja w składzie: dyrektor OKGiM Krzysztof Kowalski oraz instruktorki Anna Woźniak i Marta Szymańska. Rozstrzygnięcie nastąpiło w środę, 13 kwietnia.
Decyzją jury pierwsze miejsce zajęła Luiza Pożycka. Drugie miejsce przyznano Agacie Domagale, natomiast trzecie Barbarze Ziembie. Dziewczęta są uczennicami Gimnazjum im. Jana Pawła II. Wyróżnienia otrzymały Anna Bohdziewicz (Gimnazjum im. Jana Pawła II) oraz Maria Szymańska, Patrycja Wiśniewska i Weronika Stobieniecka, reprezentujące Ośrodek Kultury. Laureatki otrzymają dyplomy i nagrody.
? Była to pierwsza edycja konkursu na najpiękniejszą kartę wielkanocną, ale na pewno nie ostatnia. Tę inicjatywę będziemy chcieli kontynuować ? powiedział dyrektor Kowalski. ? Korzystając z okazji w imieniu swoim i pracowników składam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne wszystkim mieszkańcom gminy i miasta.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (719) z dnia 22 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »